Např. Máme otevřeno denně od 8:00 do 16:00

           Zdravotní cvičení

Toto cvičení je určeno všem bez omezení věku. Lekce se zaměřují na odstranění obtíží spojených svalovými disbalancemi, které vznikají naším způsobem života. Nejen sedavý způsob, ale i jednostranná sportovní pohybová aktivta ovlivňuje držení těla. Posilování svalů ochabujících a protahování svalů, které se rády zkracují, zkvalitní naše běžné činnosti. Pomůcky, které jsou využívány zapůjčuji zdarma. Nejedná se o fyzioterapii, ale kompenzační cvičení, které ctí přirozenou fyziologii těla.

Individuální

Individuální- jedinečný přístup kdy veškerý čas cílíme pouze k vašim potřebám. Postupnými kroky napravujeme konkrétní problematické oblasti. Cvičební plán je vždy zaučen s kontrolou jeho pochopení. Bolavá záda, špatná rovnováha, nesprávné držení těla, obtíže s chodidly.

Skupinové

Jestliže se rádi setkáváte s lidmi a chcete si zlepšit pohybový i duševní rozvoj, osvojit si správné stereotypy v pohybu a dýchání, dozvědět se něco o svém těle, je toto cvičení právě pro vás.

Skupina má omezený počet, jelikož základem je neustálá kontrola cvičenců pro co nejlepší provedení cviku. Cílíme na rizikové partie posilováním i protahováním, učíme se dýchat a pracujeme na zdravém chodidlu. Lekce jsou sestaveny do 10 cvičebních jednotek, kdy se skupina posunuje díky zvyšování své zdatnosti.