Např. Máme otevřeno denně od 8:00 do 16:00

           Nordic walking

Máte rádi chůzi a nebo ji chcete přijít na chuť? Máte rádi pohyb na čerstvém vzduchu? Chcete podpořit redukci? Jak chodit správně nebi dostat inspiraci Začněte správně s NW a podpořte své konání efektivní pohybovou aktivitou, která je postavena na pohybu, kdy nedochází k poškozování vašich kloubů a vazů. Tato sportovní aktivita je vhodná pro každého bez omezení, překvapí amatéry i aktivní sportovec, využívá speciálních hůlek. Díky správné technice zapojíte až 90% svalů vašeho těla, zlepšíte fyzickou vytrvalost i zdatnost.

Individuální

Velmi efektivní způsob jak si rychle a správně osvojit techniku NW. Instruktor vám věnuje veškerou pozornost, kdy cíleně upravuje plán nácviku techniky a intenzitu, dle vašich potřeb a stanoveného cíle. Pohotová zpětná vazba podpoří vaše snažení a zamezí fixování nevhodných pohybových návyků.


Skupinové

Jste rádi ve společnosti a nevadí vám se seznamovat? Jste skupina lidí, kteří chtějí zvládnout techniku NW nebo si posouvat hranice a zlepšovat zdraví. Díky podpoře a stejnému zapálení pro věc mají lekce úžasnou dynamiku a energii.

Výlety

Na výletu neprobíhá výuka NW. Cena nezahrnuje vstupy nai jízdené, trasa je vhodná pro zdatnější chodce 10-20km ve volném tempku s e zastávkami.

Individuální

Základní kurz 

pro naprosté začátečníky, ale i pro všechny, kteří si chtějí ověřit správnost své techniky. Jedná se o 2-3h blok kde se dozvíte o výhodách a přínosech NW, co je NW a jaké je vhodné vybavení. Jaké druhy tréninku lze tímto sportem zajistit. Teoretická i praktická výuka techniky s upozorněním a odstraňováním chyb. Využíváme různých povrchů a terénních nerovností. Během lekce s seznámíte i s posilováním a protahováním svalů.

Délka tratě 5-7km.

Kurz je vhodný pro 1-2 osoby, náročnost a intenzita se přizpůsobuje Vašim individuálním potřebám

Hole půjčuji.

Platba je vždy před zahájením kurzu

Skupinové

Skupinový základní kurz

vhodný pro začátečníky, ale i pro ty, kteří chtějí ověřit správnost své techniky. Počet účastníků je od 3 členů. Jedná se o 2-3h kdy ujdeme zhruba 5-7km. Hole zapůjčím. Náplní je – dozvíte se o výhodách a přínosech NW, co je NW a jaké je vhodné vybavení. Jaké druhy tréninku lze tímto sportem zajistit. Teoretická i praktická výuka techniky s upozorněním a odstraňováním chyb. Využíváme různých povrchů a terénních nerovností. Během lekce s seznámíte i s posilováním a protahováním svalů.

Využít můžete vypsaného termínu nebo si domluvit vlastní termín, pakliže vaše skupina bude obsahovat minimálně 3 osoby.


Individuální tréninkový program

vhodné pro všechyn kteří mají absolvovaný záladní kurz a chtějí díky NW naplnit nebo podpořit svůj cíl. Díky individuálnímu přístupu je nastaven plán tréninku přímo pro vás. Během lekcí neustále pracujeme na zdokonalení techniky a díky programu se posouváme za výsledky. Různé techniky chůze s cvičením a protažením zajistí pestrou škálu impulzů vašemu tělu. Sami pocítíte změnu ve vaší zdatnosti i vytrvalosti .

Lekce trvá 70-90minut.

Hole zapůjčuji zdarma.

Deset setkání probíhá vždy, dle konkrétní domluvy času a místa.

Ujdeme 3-6km.

Platba předem..


Skupinový kondiční

vhodné pro všechny kteří mají absolvovaný základní kurz a mají osvojenou techniku NW. Naplňte své očekávání a cíle se skupinou kde budete dostávat nejen užitečné rady k technice NW, ale i podporu a jiné pohledy dalších členů skupiny. Lekce jsou tematicky plánovány tak, aby zvyšovali vaši trénovanost a zdatnost. Během lekce se protáhneme i posílíme rizikové části těla. V každé lekci si pohrajeme s tepovou frekvencí a tím podpoříme energetický výdej.


Doplňkové informace 

Trasa je vybírána dle počasí a denní doby. Změna trasy je možná při souhlasu všech účastníků. V případě zrušení lekce instruktorem (např. z důvodu špatného počasí, či jiných neočekávaných událostí) , proběhne lekce v náhradním termínu. Zrušení lekce ze strany klienta, je nahrazována jedna předem omluvená lekce.

V případě potřeby zapůjčuji hole zdarma, a to u všech kurzů. 

Vhodné vybavení na lekci

  • pevnou, sportovní obuv - NENÍ vhodná kotníková, volná obuv
  • sportovní oblečení dle počasí - ideální cibulové vrstvení
  • batůžek, ledvinku - NENÍ vhodná taška přes rameno
  • lahev s vodou
  • pokrývku hlavy, vyžaduje-li to počasí
  • hole na Nordic walking
  • osobní léky (např. u diabetu, astma, alergie,...)

Rychlá zpráva