Např. Máme otevřeno denně od 8:00 do 16:00

            STOB 

Trápíte se dokola s hubnutím a přibíráním? Nejste spokojena se svým tělem?

Přihlaste se do Kurzu zdravého hubnutí! Díky příjemné a otevřené atmosféře v kurzu zjistíte, že hubnutí nemusí být trápení. Budete mít možnost sdílet své zkušenosti a úspěchy s lidmi, kteří mají stejný cíl a pravděpodobně i podobné problémy. Pod vedením lektorky Zuzany Chadimové se naučíte sestavit si zdravý a vyvážený jídelníček z potravin, které vám jsou známé. Budete cíleně pracovat na změně nevhodných návyků, chování a myšlení tak, aby vaše snaha byla odměněna dosažením zvoleného cíle a to bez potřeby dalších zázračných doplňků stravy. 

Objevíte kouzlo pohybové aktivity, která podpoří vaše úsilí, a naučíte se cviky, které vám mohou ulevit od obtíží, které jsou důsledkem špatných pohybových vzorců.

Využijte sílu skupiny, která vás podpoří a pomůže, při zvládání náročných chvil. Právě díky lidem, které sdílí stejný směr a cíl, se budete cítit dobře a vaše odhodlání bude o to pevnější.

V kurzu měníme základní pilíře potřebné pro úspěšnou změnu a její udržení – správná výživa, pohybová aktivita a práce s myšlením. Metodika STOBu využívá techniky z kognitivně–behaviorální terapie, díky ní získáte velkého pomocníka v hubnutí. Dalším přínosem je nesporná síla skupiny, která vás podrží ve špatných dnech a naopak umocní každý váš úspěch.

Kurz zdravého hubnutí v Opočně informace a přihlášení ZDE


Reference: