Např. Máme otevřeno denně od 8:00 do 16:00

            O mně 

Počátek aneb studiem to nekončí ...

Mohla bych začít: "Vždycky jsem měla problém...", ale kdo nemá. Abych byla upřímná, ten první moment si už přesně nepamatuji. Možná to byly rozhovory doma na téma "kam se vrtnout" .... Otázky typu, co by mě bavilo. A patrně tehdy padlo i osudné - tak jdi studovat.

Ta myšlenka zrála, jak dobré víno a když jsem řešila, jak odpovědět na dotazy zákazníkům, co mohou a co je vhodné pro jejich potřeby nebo zdravotní omezení - myšlenka uzrála. Leč kam se vrtnout, mnoho kurzů, mnoho cest, mnoho otázek a mnoho odpovědí, které se vždy úplně nedoplňovaly. Uvědomila jsem si, že nemohu jen tak něco odpovídat / říkat. I když díky internetu by se ze mě mohl stát expert skoro na všechno. Zastávám však zásadu, že když někomu dávám rady, tak musím vědět, o čem mluvím. Má rada musí být zkrátka něčím podložena, ať už zkušenostmi, nebo fakty.

Vzdělání:

  • 1. lékařská fakulta Univerzita Karlova obor Nutriční terapeut

Další rekvalifikace a vzdělání:

  • CPM LYMFOLOGIE pro nutriční terapeuty
  • FISAF instruktor zdravotní tělesné výchovy 
  • MŠMT instruktor Nordic walking
  • STOB Psychologie hubnutí
  • STOB výživa a její aplikace v praxi
  • STOB Metodika vedení skupinových kurzů zdravého hubnutí
  • IKEM odborná konference "Výživové degustační menu"

O mně:

Má praxe Nutričního terapeuta je vedena, jako nestátní zdravotnické zařízení, kde se zaměřuji na redukci, společně s preventivní i léčebnou výživou. Dále pracuji s klienty se specifickými potřebami u všech věkových skupin. Každý kráčíme sám po své cestě a je potřeba volit správně, kde budeme hledat radu a pomocnou ruku. Oblastí, kde hledat informace je nepřeberné množství a já možná nebudu první, kdo vám bude pomáhat nalézt správný směr. Mým cílem je být však tím posledním, kdo Vás naučí, jak nebýt obětí jídelníčku, ale stát se jeho realizátorem, jenž zná své potřeby a umí zohlednit své zdraví. Každý člověk je jedinečný, ale všichni potřebujeme lidský přístup, motivaci, pochvalu a dobře míněné rady. K cíli nevede cesta přímá a tedy nečekejte propagaci zázračných doplňků, ale vhodně zvolený pohyb spolu s běžnými potravinami a informacemi o vhodném množství Vás dovedou tam, kde máte svůj cíl. Pokud jste připraveni udělat první krok správným směrem nebo potřebujete radu, budu ráda Vaším průvodcem. Rozhodnutí je na Vás a věřte, že i drobná změna má velký smysl a hlavně Jde-to.

Těším se na Vás ve své ordinaci v Opočně

Zuzana

Portfolio