Např. Máme otevřeno denně od 8:00 do 16:00

AŽ ZHUBNU - TAK PŘIJDU

18.08.2022

Také to znáte, když Vám hlavou prochází myšlenky typu - už bych měla začít něco dělat nebo ach jo, nějak se necítím dobře ve vlastním těle . A přesto přese všechno pořád bilancujete, zda má vůbec cenu něco začít se sebou dělat. Zdá se to jednoduché, JENOM trochu upravit jídelníček, to přeci zvládne každý, to není žádný problém. ALE!

Nastává moment rozhodování = KDY ZAČÍT!

  • Od pondělí začnu

Jenže v pondělí to nevychází a náhle je tu středa a potom vidina sobotního setkání s přáteli u "sklenky" vína ...

  • Možná to nechám na další týden

I když to vypadalo dobře a v diáři nebyly žádné schůzky ani oslavy, neočekávaně zavolal dlouholetý známý, že by se stavil + naštvání v práci, které bylo potřeba zmírnit dortíkem a ....

  • Neustále se něco děje, počkám, až se zlepší podmínky

Bohužel náhle přichází zjištění, že každý měsíc se něco děje.

A tak nastává rozhodnutí - Je třeba to uchopit jinak!

  • Musím přestat jíst to sladké

První týden proběhl v pohodě, super! Druhý týden byla rodinná oslava a řekněte oslavenci, že si nedáte dort. To je přeci nevhodné, že? Vzhledem k tomu, že už došlo k porušení režimu, bude nejlepší začít opět v pondělí. Anebo by bylo dobré někoho oslovit, ale! Až zhubnu tak přijdu!

Čas plyne, z měsíce je druhý a třetí a najednou se uzavírá rok a jdeme do dalšího. Ručička na váze je zase o nějakou tu hodnotu v plusu a sebevědomí přesně naopak. Je jasné, kde je chyba a co je potřeba změnit!

Tento scénář známe všichni. Každý občas řeší svou váhu a nejenom tu, ale i s tím spojené zdraví. Všichni moc dobře víme, jak je zdraví důležité a jak je nedokáže nic nahradit ani navrátit. Každý si zodpovídá za své tělo sám, za to, jak k němu přistupuje, trénuje, jak se k němu chová i jak jej živí. Zda se bude ke svému tělu chovat jako k popelnici, kterou bude plnit, anebo neplnit, vším, co zrovna naordinuje nový výživový směr a trend.

Někomu stačí jako informační zdroj úspěšná sousedka, někomu odzkoušená rychlá dieta či jednoduchá aplikace "pilulky" - zkrátka málo práce s velkou účinností, minimálně s velkým slibem. Produkty slibující zázrak jsou lákavé a někteří si ani neuvědomují, že ze sebe za drahé peníze dělají dobrovolně pokusného králíka.
A výsledek? Když ne nulový, tak bohužel jenom krátkodobý a ještě s jojo efektem.

Málokdo však takto přistupuje ke svému autu nebo domácímu mazlíčkovi. Tak proč takto přistupovat ke svému tělu, kterému tím zhoršujeme jeho kvalitu a zkracujeme životnost. Je to přeci JENOM jídlo!? Nikdo nebude uvažovat nad tím, že by si měl nastudovat postup, jak si odvrtat zubní kaz nebo zasádrovat zlomeninu, natož aby k těmto činnostem kupoval potřebné nástroje. Jednoduše vyhledá odborníka.

Zkrátka NEMÁ cenu čekat. Ten nejlepší čas, kdy začít, JE PRÁVĚ TEĎ!

JDE-TO! Stačí se objednat

Vaše Zuzka - nutriční terapeut