Vykroč tím správným směrem

Specifické požadavky na základě lékařské zprávy

Individuální posouzení stravovacích a pohybových návyků s ohledem na zdravotní stav, analýza složení těla včetně odborného posouzení zjištěných hodnot, nastavení reálného cíle, sestavení jídelníčku dle nutričních potřeb na dva týdny. Kontrolní analýza po 14dnech. Individuální přístup je samozřejmostí.

5 000 Kč

Jde to i ve dvou (Analýza složení těla s výkladem + Konzultace + Nutriční plán)

Individuální posouzení stravovacích a pohybových zvyklostí s ohledem na zdravotní stav, analýza složení těla s výkladem zjištěných hodnot, nastavení reálného cíle, sestavení rámcového jídelníčku, kontrolní analýza hodnot.

2 700 Kč

Analýza složení těla s výkladem + Konzultace + Nutriční plán 

Posouzení stravovacích a pohybových zvyklostí s ohledem na zdravotní stav, analýza složení těla s výkladem zjištěných hodnot, nastavení reálného cíle, složení rámcového jídelníčku. Dále první kontrolní měření, následující cca po 14 dnech.

1 500 Kč

Analýza složení těla s výkladem + Doporučení

Jednorázová návštěva, rámcové doporučení na základě zjištěných hodnot při měření na InBody. Jedná se o posouzení bez stravovacích a pohybových zvyklostí.

 800 Kč

Analýza složení těla s výkladem + Konzultace

Pouze pro klienty evidované v nutričním plánu - kontrolní měření zhodnocením složení těla s výkladem, zhodnocení naplňování stanoveného cíle, potřebné korekce jídelníčku, pohybové aktivity. Cílem těchto schůzek je zažití a pochopení jídelního režimu a pohybové aktivity. 

 500 Kč

Analýza složení těla

Analýza složení těla.

                                                           200 Kč

Klinická diagnostika

                                                                                      800 Kč/1 hod.

Klinická edukace

                                                                                            600 Kč/1 hod.


* uvedené ceny jsou včetně DPH